Wie zijn wij

Richard de Vlieger

Directeur
06 - 53 18 00 08
richard@devliegerheftrucks.nl

Stefan Mieras

Verkoop
06 - 46 90 32 07
stefan@devliegerheftrucks.nl

Nigel Sandifort

Hoofd service en planning
0113 - 56 84 46
werkplaats@devliegerheftrucks.nl

Enrico Kaak

Hoofd magazijn
0113- 56 84 47
magazijn@devliegerheftrucks.nl

Remco Filius

Servicemonteur binnendienst
remco@devliegerheftrucks.nl

Bram Mieras

Servicemonteurs buitendienst
06 - 51 59 33 39
bram@devliegerheftrucks.nl

Marinella Bakker

Financiële administratie
0113 - 56 75 00
marinella@devliegerheftrucks.nl

Gitte Seijbel - Timmer

Verhuur en service administratie
0113 - 56 75 00
gitte@devliegerheftrucks.nl

Joury Kusters

Servicemonteur binnendienst
joury@devliegerheftrucks.nl

Sjaak Tange

Servicemonteurs buitendienst
06 - 46 40 02 15
sjaak@devliegerheftrucks.nl

Lefert Schuurman

Servicemonteurs buitendienst
lefert@devliegerheftrucks.nl

Arianne Lukasse

Receptie en administratie

Kees Otte

Servicemonteurs buitendienst
06 - 46 40 02 14
kees@devliegerheftrucks.nl

Rob Mink

Servicemonteur binnendienst
rob@devliegerheftrucks.nl

Aart de Ruiter

Servicemonteurs buitendienst
06 - 46 40 02 18
aart@devliegerheftrucks.nl

Jan Moison

Servicemonteurs buitendienst
06 - 46 40 02 10
janmo@devliegerheftrucks.nl